Inne

"Bill Gates chce nam wszczepić mikroczipa w szczepionce"

Nie chce mi się nawet komentować takich bzdur. Na szczęście nie muszę, zrobili to już inni: Nie, Bill Gates nie chce wszczepiać nam mikroczipów w szczepionkach

Za to wpadł mi fajny obrazek ostatnio - załączam:

Tłumaczenie
"Wyobraź sobie jak się czuje Bill Gates w tym momencie.

Spędzasz 30 lat swojego życia i wydajesz 50 miliardów swoich własnych dolarów wpierając pomoc humanitarną. Bezpośrodnio ratujesz setki tysięcy żyć w Południowo Wschodniej Azji rozdając antymalaryczne siatki połowie kontynentu, udaje Ci się zmniejszyć śmiertelność noworodków fundując programy szczepionkowe, w tym szczepienie 40 milionów dzieci na polio oraz, pomiędzy mnóstwem innych filantropijnych przedsięwzięć, fundujesz darmowowe platformy edukacyjne jak Akademia Khan, żeby ludzie mieli darmowy dostęp do wysokiej jakości edukacji.

I wtedy po wydaniu połowy swojego bogactwa na cele charytatywne i przeznaczeniu 90% reszty na cele charytatywne w swoim testamencie prawdopodobnie czyniąc więcej dla polepszenia życia na ziemi dla ludzkości niż jakikolwiek inny człowiek.

Wskakujesz na internet po to żeby zobaczyć, że miliony naukowych analfabetów, p****ch imbecyli, którzy używają komputerów które wynalazłeś po to, żeby nazywać Cię mordującym dzieci arcy złoczyńcą, bo obejrzeli na youtubie film zrobiony przez innego chama o zdolności pojmowania na poziomie pierdolonego ziemniaka."

Inne na ten temat

Coronavirus: Bill Gates ‘microchip’ conspiracy theory and other vaccine claims fact-checked

Prostuj fakenewsy, dziel się prawdą

Walcząc z dezinformacją ratujesz czyjeś życie!

Kochani <3 Gorąca prośba do Was - udostępniajcie tą stronę i artykuły jak najszerzej - jeśli tylko uważacie je za wartościowe źródło informacji. Fake newsy i teorie spiskowe zalewają internet, mają po kilkadziesiąt tysięcy udostępnień. Musimy dotrzeć do jak największej liczby osób - być może uda się uratować zdrowie, lub życie kilku, kilkudziesięciu, czy kilkuset osób więcej, a kto wie może i w końcu zatrzymać epidemię


Prostuj Fakenewsy! Udostępniaj na Facebooku